1T1 – informatyk

← powrót do ogólnego planu lekcji

Informacja o klasie

wychowawca klasy – Katarzyna Żebrowska

 

Lekcje(37)

  • poniedziałek

    08:15 – 09:00

    informatyka

    A. Kochanek – I1 – sala 201
    M. Wesołowska – i2 – sala 202
    K. Ciołkowski – i3 – sala 202

  • poniedziałek

    09:05 – 09:50

    j. angielski

    J. Ruda – sala 103
    M. Nogal – sala 101

  • poniedziałek

    10:00 – 10:45

    Diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej
    D. Urbanowicz – p1 – sala 01
    M. Wesołowska – p2 – sala 201
    K. Ciołkowski – p3 – sala 202

  • poniedziałek

    11:05 – 11:50

    Diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej
    D. Urbanowicz – p1 – sala 01
    M. Wesołowska – p2 – sala 201
    K. Ciołkowski – p3 – sala 202

  • poniedziałek

    12:00 – 12:45

    Diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej
    D. Urbanowicz – p1 – sala 01
    M. Wesołowska – p2 – sala 201
    K. Ciołkowski – p3 – sala 202

  • poniedziałek

    12:55 – 13:40

    Diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej
    D. Urbanowicz – p1 – sala 01
    M. Wesołowska – p2 – sala 201
    K. Ciołkowski – p3 – sala 202

  • poniedziałek

    13:50 – 14:35

    systemy operacyjne
    D. Urbanowicz
    sala 212

  • wtorek

    08:15 – 09:00

    historia

    J. Osiński
    sala 101

  • wtorek

    09:05 – 09:50

    j. polski

    K. Kucharska
    sala 102

  • wtorek

    10:00 – 10:45

    rozszerzona matematyka
    W. Lapis
    sala 103

  • wtorek

    11:05 – 11:50

    systemy operacyjne
    D. Urbanowicz
    sala 212

  • wtorek

    12:00 – 12:45

    WF
    J. Stypiński – SGD
    K. Żebrowska – SGJ

  • wtorek

    12:55 – 13:40

    WF
    J. Stypiński _ SGD
    K. Żebrowska – SGJ

  • wtorek

    13:50 – 14:35

    matematyka
    W. Lapis
    sala 101

  • wtorek

    14:50 – 15:35

    j. niemiecki
    J. Brzóstowicz – n2
    sala 103

  • środa

    08:15 – 09:00

    WOK

    D. Dobrodziej
    sala 217

  • środa

    09:05 – 09:50

    biologia

    A. Mazurkiewicz
    sala 101

  • środa

    10:00 – 10:45

    j. angielski

    J. Ruda – a1 – sala 102
    M. Nogal – a2 – sala 103

  • środa

    11:05 – 11:50

    geografia

    A. Ługowska
    sala 105

  • środa

    12:00 – 12:45

    WF
    J. Stypiński -SGD
    K. Żebrowska – SGJ

  • środa

    12:55 – 13:40

    godzina wychowawcza

    K. Żebrowska
    sala 104

  • środa

    13:50 – 14:35

    urządzenia komputerowe
    M. Wesołowska
    sala 204

  • czwartek

    07:25 – 08:10

    matematyka
    W. Lapis
    sala – 212

  • czwartek

    08:15 – 09:00

    matematyka
    W. Lapis
    sala 212

  • czwartek

    09:05 – 09:50

    fizyka
    G. Fritzkowski
    sala – 212

  • czwartek

    10:00 – 10:45

    religia
    K. Wytyk
    sala 104

  • czwartek

    11:05 – 11:50

    podstawy przedsiębiorczości

    A. Ługowska
    sala 105

  • czwartek

    12:00 – 12:45

    urządzenia komputerowe
    M. Wesołowska
    sala 217

  • czwartek

    12:55 – 13:40

    historia

    J. Osiński
    n2 – sala 102

  • czwartek

    13:50 – 14:35

    systemy operacyjne
    D. Urbanowicz
    sala – 212

  • piątek

    08:15 – 09:00

    j. niemiecki

    J. Brzóstowicz – n1
    sala 103

  • piątek

    09:05 – 09:50

    WOS
    J. Osiński
    sala 101

  • piątek

    10:00 – 10:45

    edukacja dla bezpieczeństwa

    M. Wyszkowska
    sala 105

  • piątek

    11:05 – 11:50

    religia

    K. Wytyk
    sala 104

  • piątek

    12:00 – 12:45

    j. polski

    K. Kucharska
    sala 102

  • piątek

    12:55 – 13:40

    j. polski

    K. Kucharska
    sala 102

  • piątek

    13:50 – 14:35

    chemia

    E. Framska
    sala 217

Strona oddziału

Najważniejsze wydarzenia i plany dotyczące wszystkich oddziałów szkoły.