najnowsze wiadomości

wyszukaj w kalendarzu

Styczeń 2018
P W Ś C P S N
« Lis    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Archiwalne wiadomości

1T2 – elektronik/automatyk

← powrót do ogólnego planu lekcji

Informacja o klasie  

wychowawca klasy – Jakub Stypiński

 

Lekcje(37)

  • poniedziałek

    09:05 – 09:50

    j. angielski

    K. Ziółkowsak – a1 – sala 304
    J. Ruda – a 2 – sala 302

  • poniedziałek

    10:00 – 10:45

    podstawy przedsiębiorczości
    A. Ługowska
    sala 105

  • poniedziałek

    11:05 – 11:50

    matematyka
    W. Lapis
    sala 212

  • poniedziałek

    12:00 – 12:45

    matematyka
    W. Lapis
    sala 212

  • poniedziałek

    12:55 – 13:40

    geografia

    A. Ługowska
    sala 105

  • poniedziałek

    13:50 – 14:35

    informatyka

    M. Wesołowska – i1 – sala 202
    A. Kochanek – i2 – sala 201

  • wtorek

    08:15 – 09:00

    Elektrotechnika i elektronika
    A. Mnich – z1 – sala 105
    P. Piekarski – z2 – sala 102

  • wtorek

    09:05 – 09:50

    Elektrotechnika i elektronika
    A. Mnich – z1 – sala 105
    P. Piekarski – z2 – sala 102

  • wtorek

    10:00 – 10:45

    j. polski

    M. Grzemska
    sala 101

  • wtorek

    11:05 – 11:50

    j. polski
    M.
    Grzemska
    sala 101

  • wtorek

    12:00 – 12:45

    religia

    K. Wytyk
    sala 104

  • wtorek

    12:55 – 13:40

    godzina wychowawcza

    J. Stypiński
    sala 102

  • wtorek

    13:50 – 14:35

    j. niemiecki

    J. Brzóstowicz
    n2 – sala 103

  • środa

    07:25 – 08:10

    WOK

    D. Dobrodziej
    sala 105

  • środa

    08:15 – 09:00

    WF

    J. Stypiński – w1 – SGD
    M. Wyszkowska – w2 – SGJ

  • środa

    09:05 – 09:50

    j. polski
    M.
    Grzemska
    sala 303

  • środa

    10:00 – 10:45

    biologia

    M. Karpińska
    sala 101

  • środa

    11:05 – 11:50

    pomiary elektroniczne

    B. Starzak – p11 – sala 03
    A. Mnich – p21 – sala 04
    T. Jaśkowiak – p22 – sala 05

  • środa

    12:00 – 12:45

    pomiary elektroniczne

    B. Starzak – p11 – sala 03
    A. Mnich – p21 – sala 04
    T. Jaśkowiak – p22 – sala 05

  • środa

    12:55 – 13:40

    pomiary elektroniczne

    B. Starzak – p11 – sala 03
    A. Mnich – p21 – sala 04
    T. Jaśkowiak – p22 – sala 05

  • środa

    13:50 – 14:35

    pomiary elektroniczne

    B. Starzak – p11 – sala 03
    A. Mnich – p21 – sala 04
    T. Jaśkowiak – p22 – sala 05

  • czwartek

    07:25 – 08:10

    j. niemiecki

    J. Brzóstowicz
    n1 – sala 103

  • czwartek

    08:15 – 09:00

    religia
    K.
    Wytyk
    sala 104

  • czwartek

    09:05 – 09:50

    rozszerzona matematyka

    W. Lapis
    sala 203

  • czwartek

    10:00 – 10:45

    j. angielski

    K. Ziółkowska – a1 – sala 304
    J. Ruda – a2 – sala 102

  • czwartek

    11:05 – 11:50

    Elektrotechnika i elektronika
    A. Mnich – z1 – sala 303
    P. Piekarski – z2 – sala 204

  • czwartek

    12:00 – 12:45

    Elektrotechnika i elektronika
    A. Mnich – z1 – sala 303
    P. Piekarski – z2 – sala 204

  • czwartek

    12:55 – 13:40

    historia

    J. Osiński
    sala 303

  • czwartek

    13:50 – 14:35

    WOS

    J. Osiński
    sala 303

  • piątek

    07:25 – 08:10

    WF

    J. Sypiński – w1 – SGD
    M. Wyszkowska – w2 – SGJ

  • piątek

    08:15 – 09:00

    WF

    J. Stypiński – w1 – SGD
    M. Wyszkowska – w2 – SGJ

  • piątek

    09:05 – 09:50

    historia

    J. Osiński
    sala 303

  • piątek

    10:00 – 10:45

    Elektrotechnika i elektronika
    A. Mnich – z1 – sala 303
    P. Piekarski – z2 – sala 105

  • piątek

    11:05 – 11:50

    fizyka

    G. Fritzkowski
    sala 212

  • piątek

    12:00 – 12:45

    chemia
    E.
    Framska
    sala 217

  • piątek

    12:55 – 13:40

    edukacja dla bezpieczeństwa

    M. Wyszkowska
    sala 212

  • piątek

    13:50 – 14:35

    matematyka
    W. Lapis
    sala 304

Strona oddziału

Najważniejsze wydarzenia i plany dotyczące wszystkich oddziałów szkoły.

ogłoszenia ogólnoszkolne

No upcoming lekcje for today