1T2 – elektronik/automatyk

← powrót do ogólnego planu lekcji

Informacja o klasie  

wychowawca klasy – Jakub Stypiński

 

Lekcje(36)

  • poniedziałek

    08:15 – 09:00

    godzina wychowawcza
    J. Stypiński
    sala 104

  • poniedziałek

    09:05 – 09:50

    WF
    J. Stypiński – SGD
    M. Wyszkowska – SGJ

  • poniedziałek

    10:00 – 10:45

    WF
    J. Stypiński – SGD
    M. Wyszkowska – SGJ

  • poniedziałek

    11:05 – 11:50

    matematyka
    W. Lapis
    sala 101

  • poniedziałek

    12:00 – 12:45

    rozszerzona matematyka
    W. Lapis
    sala 101

  • poniedziałek

    12:55 – 13:40

    religia
    K. Wytyk
    sala 104

  • poniedziałek

    13:50 – 14:35

    j. polski

    M. Grzemska
    sala 103

  • wtorek

    08:15 – 09:00

    j. niemiecki
    J. Brzóstowicz
    sala 103

  • wtorek

    09:05 – 09:50

    elektrotechnika i elektronika
    A. Mnich – z1 – sala 104
    P. Piekarski – z2 – sala 201

  • wtorek

    10:00 – 10:45

    edukacja dla bezpieczeństwa
    M. Wyszkowska
    sala 102

  • wtorek

    12:00 – 12:45

    geografia
    A. Ługowska
    sala 105

  • wtorek

    12:55 – 13:40

    religia
    K. Wytyk
    sala 104

  • wtorek

    13:50 – 14:35

    j. niemiecki
    J. Brzóstowicz – n2
    sala 103

  • środa

    07:25 – 08:10

    WOK

    D. Dobrodziej
    sala 217

  • środa

    08:15 – 09:00

    biologia

    A. Mazurkiewicz
    sala 101

  • środa

    09:05 – 09:50

    j. polski
    M.
    Grzemska
    sala 104

  • środa

    10:00 – 10:45

    j. polski

    M. Grzemska
    sala 104

  • środa

    11:05 – 11:50

    pomiary elektroniczne

    B. Starzak – p11 – sala 03
    A. Mnich – p21 – sala 04
    P. Piekarski – p22 – sala 05

  • środa

    12:00 – 12:45

    pomiary elektroniczne

    B. Starzak – p11 – sala 03
    A. Mnich – p21 – sala 04
    P. Piekarski – p22 – sala 05

  • środa

    12:55 – 13:40

    pomiary elektroniczne

    B. Starzak – p11 – sala 03
    A. Mnich – p21 – sala 04
    P. Piekarski – p22 – sala 05

  • środa

    13:50 – 14:35

    pomiary elektroniczne

    B. Starzak – p11 – sala 03
    A. Mnich – p21 – sala 04
    P. Piekarski – p22 – sala 05

  • czwartek

    08:15 – 09:00

    WF
    J. Stypiński – SGD
    M. Wyszkowska – SGJ

  • czwartek

    09:05 – 09:50

    j. angielski

    K. Ziółkowska – a1 – sala 217
    J. Ruda – a2 – sala 103

  • czwartek

    10:00 – 10:45

    j. angielski

    K. Ziółkowska – a1 – sala 217
    J. Ruda – a2 – sala 103

  • czwartek

    11:05 – 11:50

    fizyka
    G. Fritzkowski
    sala 212

  • czwartek

    12:00 – 12:45

    Elektrotechnika i elektronika
    A. Mnich – z1 – sala 101
    P. Piekarski – z2 – sala 103

  • czwartek

    12:55 – 13:40

    Elektrotechnika i elektronika
    A. Mnich – z1 – sala 101
    P. Piekarski – z2 – sala 103

  • czwartek

    13:50 – 14:35

    historia

    J. Osiński
    sala 102

  • piątek

    07:25 – 08:10

    WOS

    J. Osiński
    sala 101

  • piątek

    08:15 – 09:00

    Elektrotechnika i elektronika
    A. Mnich – z1 – sala 104
    P. Piekarski – z2 – sala 217

  • piątek

    09:05 – 09:50

    Elektrotechnika i elektronika
    A. Mnich – z1 – sala 104
    P. Piekarski – z2 – sala 217

  • piątek

    10:00 – 10:45

    informatyka
    M. Wesołowska – i1 – sala 202
    A. Kochanek – i2 – sala 201

  • piątek

    11:05 – 11:50

    podstawy przedsiębiorczości

    A. Ługowska
    sala 105

  • piątek

    12:00 – 12:45

    chemia
    E.
    Framska
    sala 217

  • piątek

    12:55 – 13:40

    matematyka
    W. Lapis
    sala 105

  • piątek

    13:50 – 14:35

    matematyka
    W. Lapis
    sala 105

Strona oddziału

Najważniejsze wydarzenia i plany dotyczące wszystkich oddziałów szkoły.

ogłoszenia ogólnoszkolne

No upcoming lekcje for today