1T3 – elektryk

← powrót do ogólnego planu lekcji

Informacja o klasie  

wychowawca klasy – Magdalena Wasielewska

 

Lekcje(37)

  • poniedziałek

    08:15 – 09:00

    fizyka
    G. Fritzkowski
    sala 212

  • poniedziałek

    09:05 – 09:50

    informatyka
    K. Ciołkowski – i1 – sala 201
    M. Wesołowska – i2 – sala 202

  • poniedziałek

    10:00 – 10:45

    j. angielski
    M. Nogal – a1 – sala 101
    J. Ruda – a2 – sala 103

  • poniedziałek

    11:05 – 11:50

    j. polski
    M. Wsielewska
    sala 102

  • poniedziałek

    12:00 – 12:45

    maszyny i urządzenia elektryczne
    E. Stachowiak
    sala 217

  • poniedziałek

    12:55 – 13:40

    matematyka
    W. Lapis
    sala 101

  • poniedziałek

    13:50 – 14:35

    rozszerzona matematyka
    W. Lapis
    sala 101

  • wtorek

    07:25 – 08:10

    historia
    J.
    Osiński
    sala 101

  • wtorek

    08:15 – 09:00

    WF
    M. Wyszkowska
    SGD

  • wtorek

    09:05 – 09:50

    historia
    J. Osiński
    sala 101

  • wtorek

    10:00 – 10:45

    elektrotechnika
    E. Stachowiak
    sala 217

  • wtorek

    11:05 – 11:50

    matematyka
    W. Lapis
    sala 103

  • wtorek

    12:00 – 12:45

    matematyka
    W. Lapis
    sala 103

  • wtorek

    12:55 – 13:40

    geografia
    A. Ługowska
    sala 105

  • wtorek

    13:50 – 14:35

    podstawy przedsiębiorczości
    A. Ługowska
    sala 105

  • środa

    08:15 – 09:00

    j. niemiecki
    J. Brzustowicz – n1
    sala 103

  • środa

    09:05 – 09:50

    WOK
    D.
    Dobrodziej
    sala 217

  • środa

    10:00 – 10:45

    biologia
    A. Mazurkiewicz
    sala 101

  • środa

    11:05 – 11:50

    j. angielski
    M. Nogal – a1 – sala 103
    J. Ruda – a2 – sala 102

  • środa

    12:00 – 12:45

    elektrotechnika
    E. Stachowiak
    sala 102

  • środa

    12:55 – 13:40

    elektrotechnika
    E. Stachowiak
    sala 102

  • środa

    13:50 – 14:35

    religia
    K. Wytyk
    sala 104

  • czwartek

    08:15 – 09:00

    j. niemiecki
    J. Brzustowicz – n2
    sala 103

  • czwartek

    09:05 – 09:50

    WF
    M.
    Wyszkowska
    SGD

  • czwartek

    10:00 – 10:45

    WF
    M. Wyszkowska
    SGD

  • czwartek

    11:05 – 11:50

    edukcja dla bezpieczeństwa
    M.
    Wyszkowska
    sala 101

  • czwartek

    12:00 – 12:45

    godzina wychowawcza
    M. Wesołowska
    sala 203

  • czwartek

    12:55 – 13:40

    religia
    K. Wytyk
    sala 104

  • czwartek

    13:50 – 14:35

    j. polski
    M.
    Wasielewska
    sala 103

  • czwartek

    14:50 – 15:35

    j. polski
    M.
    Wasielewska
    sala 103

  • piątek

    08:15 – 09:00

    WOS
    J. Osiński
    sala 101

  • piątek

    09:05 – 09:50

    pracownia elektryczna
    E. Stachowiak – p1 – sala 03
    J. Nowak – p2 – sala 04

  • piątek

    10:00 – 10:45

    pracownia elektryczna
    E. Stachowiak – p1 – sala 03
    J. Nowak – p2 – sala 04

  • piątek

    11:05 – 11:50

    pracownia elektryczna
    E. Stachowiak – p1 – sala 03
    J. Nowak – p2 – sala 04

  • piątek

    12:00 – 12:45

    pracownia elektryczna
    E. Stachowiak – p1 – sala 03
    J. Nowak – p2 – sala 04

  • piątek

    12:55 – 13:40

    chemia
    E.
    Framska
    sala 217

  • piątek

    13:50 – 14:35

    maszyny i urządzenia elektryczne
    E. Stachowiak
    sala 102

Strona oddziału

Najważniejsze wydarzenia i plany dotyczące wszystkich oddziałów szkoły.

ogłoszenia ogólnoszkolne

No upcoming lekcje for today