2T1 – elektronik

← powrót do ogólnego planu lekcji

Informacja o klasie  

wychowawca klasy – Katarzyna Ziółkowska

 

Lekcje(41)

  • poniedziałek

    07:25 – 08:10

    instalacja urządzeń elektronicznych
    P. Piekarski – p1 – sala 04
    T. Jaśkowiak – p2 – sala 05

  • poniedziałek

    08:15 – 09:00

    instalacja urządzeń elektronicznych
    P. Piekarski – p1 – sala 04
    T. Jaśkowiak – p2 – sala 05

  • poniedziałek

    09:05 – 09:50

    instalacja urządzeń elektronicznych
    P. Piekarski – p1 – sala 04
    T. Jaśkowiak – p2 – sala 05

  • poniedziałek

    10:00 – 10:45

    godzina wychowawcza
    K. Ziółkowska
    sala 102

  • poniedziałek

    11:05 – 11:50

    matematyka
    A. Kochanek
    sala 204

  • poniedziałek

    12:00 – 12:45

    matematyka
    A. Kochanek
    sala 204

  • poniedziałek

    12:55 – 13:40

    j. polski
    M. Wasielewska
    sala 102

  • poniedziałek

    13:50 – 14:35

    rozszerzona geografia
    A. Ługowska – g22
    sala 105

  • wtorek

    07:25 – 08:10

    rozszerzona matematyka
    K. Kochanek
    sala 204

  • wtorek

    08:15 – 09:00

    j. angielski
    M. Nogal – a1 – sala 105
    K. Ziłkowska – a2 – sala 203

  • wtorek

    09:05 – 09:50

    WF
    J. Stypiński
    SGD

  • wtorek

    10:00 – 10:45

    elektrotechnika
    B. Starzak
    sala 104

  • wtorek

    11:05 – 11:50

    pomiary elektryczne i elektroniczne
    P.
    Piekarski – p1 – sala 04
    B. Starzak – p2 – sala 03

  • wtorek

    12:00 – 12:45

    pomiary elektryczne i elektroniczne
    P.
    Piekarski – p1 – sala 04
    B. Starzak – p2 – sala 03

  • wtorek

    12:55 – 13:40

    pomiary elektryczne i elektroniczne
    P.
    Piekarski – p1 – sala 04
    B. Starzak – p2 – sala 03

  • wtorek

    13:50 – 14:35

    pomiary elektryczne i elektroniczne
    P.
    Piekarski – p1 – sala 04
    B. Starzak – p2 – sala 03

  • wtorek

    14:50 – 15:35

    religia
    K. Wytyk
    sala 104

  • środa

    07:25 – 08:10

    j. niemiecki
    J. Brzustowicz – n2
    sala 103

  • środa

    08:15 – 09:00

    matematyka
    A. Kochanek
    sala 204

  • środa

    09:05 – 09:50

    j. angielski w elektronice
    K. Ziółkowska
    sala 102

  • środa

    10:00 – 10:45

    WF
    J. Stypiński
    SGD

  • środa

    11:05 – 11:50

    WF
    J. Stypiński
    SGD

  • środa

    12:00 – 12:45

    matematyka
    A. Kochanek
    sala 204

  • środa

    12:55 – 01:23

    podstawy przedsiębiorczości
    A. Ługowska
    sala 105

  • środa

    13:50 – 14:35

    rozszerzona geografia
    A. Ługowska
    g22 – sala105

  • czwartek

    07:25 – 08:10

    j. niemiecki
    J. Brzóstowicz – n1
    sala 103

  • czwartek

    08:15 – 09:00

    j. angielski
    M. Nogal – a1 – sala 102
    K. Ziółkowska – a2 – sala 217

  • czwartek

    09:05 – 09:50

    rozszerzona matematyka
    A. Kochanek
    sala 204

  • czwartek

    10:00 – 10:45

    urządzenia elektroniczne
    P. Piekarski
    sala 101

  • czwartek

    11:05 – 11:50

    eksploatacja urządzeń elektronicznych
    B.
    Starzak – sala 04
    T. Jaśkowiak –
    sala 05

  • czwartek

    12:00 – 12:45

    eksploatacja urządzeń elektronicznych
    B.
    Starzak – sala 04
    T. Jaśkowiak –
    sala 05

  • czwartek

    12:55 – 13:40

    elektrotechnika
    B. Starzak
    sala 105

  • czwartek

    14:50 – 15:35

    elektrotechnika
    B. Starzak
    sala 105

  • czwartek

    14:50 – 15:35

    religia
    K. Wytyk
    sala 104

  • piątek

    08:15 – 09:00

    rozszerzona fizyka
    G. Frizkowski – f21 f20 –
    sala 212
    rozszerzona informatyka
    K. Ciołkowski – i21 – sala 202

  • piątek

    09:05 – 09:50

    rozszerzona fizyka
    G. Frizkowski – f21 f20 –
    sala 212
    rozszerzona informatyka
    K. Ciołkowski – i21 – sala 202

  • piątek

    10:00 – 10:45

    urządzenia elektryczne
    P. Piekarski
    sala 217

  • piątek

    11:05 – 11:50

    urządzenia elektryczne
    P.
    Piekarski
    sala 217

  • piątek

    12:00 – 12:45

    działalność gospodarcza elektryków
    A.
    ługowska
    sala 105

  • piątek

    12:55 – 13:40

    j. polski
    M. Wasielewska
    sala 101

  • piątek

    13:50 – 14:35

    j. polski
    M. Wasielewska
    sala 101

Strona oddziału

Najważniejsze wydarzenia i plany dotyczące wszystkich oddziałów szkoły.

ogłoszenia ogólnoszkolne

No upcoming lekcje for today