2T2 – elektryk

← powrót do ogólnego planu lekcji

Informacja o klasie  

wychowawca klasy – Agnieszka Ługowska

 

Lekcje(38)

  • poniedziałek

    07:25 – 08:10

    WF
    M. Wyszkowska
    SGD

  • poniedziałek

    08:15 – 09:00

    WF
    M. Wyszkowska
    sala SGD

  • poniedziałek

    09:05 – 09:50

    matematyka
    A. Kochanek
    sala 204

  • poniedziałek

    10:00 – 10:45

    religia
    K. Wytyk
    sala 104

  • poniedziałek

    11:05 – 11:50

    maszyny i urządzenia elektryczne
    E.
    Stachowiak
    sala 217

  • poniedziałek

    12:00 – 12:45

    podstawy przedsiębiorczości
    A. Ługowska

    sala 105

  • poniedziałek

    12:55 – 13:40

    rozszerzona matematyka
    A. Kochanek
    sala 204

  • wtorek

    08:15 – 09:00

    j. polski
    K. Kucharska
    sala 102

  • wtorek

    09:05 – 09:50

    matematyka
    A. Kochanek
    sala 204

  • wtorek

    10:00 – 10:45

    montaż maszyn i urządzeń elektrycznych
    K. Rakowska – p1 – sala 012
    A. Mnich – p2 – sala 011

  • wtorek

    11:05 – 11:50

    montaż maszyn i urządzeń elektrycznych
    K. Rakowska – p1 – sala 012
    A. Mnich – p2 – sala 011

  • wtorek

    12:00 – 12:45

    montaż maszyn i urządzeń elektrycznych
    K. Rakowska – p1 – sala 012
    A. Mnich – p2 – sala 011

  • wtorek

    12:55 – 13:40

    montaż maszyn i urządzeń elektrycznych
    K. Rakowska – p1 – sala 012
    A. Mnich – p2 – sala 011

  • wtorek

    13:50 – 14:35

    montaż maszyn i urządzeń elektrycznych
    K. Rakowska – p1 – sala 012
    A. Mnich – p2 – sala 011

  • środa

    07:25 – 08:10

    instalacje elektryczne
    J. Nowak
    sala 104

  • środa

    08:15 – 09:00

    instalacje elektryczne
    J. Nowak
    sala 104

  • środa

    09:05 – 09:50

    J. niemiecki
    J. Brzóstowicz
    sala 103

  • środa

    10:00 – 10:45

    matematyka
    A. Kochanek
    sala 204

  • środa

    11:05 – 11:50

    matematyka
    A. Kochanek
    sala 204

  • środa

    12:00 – 12:45

    j. angielski
    M. Nogal
    sala 103

  • środa

    12:55 – 13:40

    j. angielski dla elektryków
    J. Ruda
    sala 101

  • środa

    13:50 – 14:35

    maszyny i urządzenia elektryczne
    E. Stachowiak
    sala 102

  • czwartek

    07:25 – 08:10

    j. angielski
    M. Nogal
    sala 102

  • czwartek

    08:15 – 09:00

    montaż maszyn i urządzeń elektrycznych
    K. Rakowska – p1 – sala 012
    A. Mnich – p2 – sala 011

  • czwartek

    09:05 – 09:50

    montaż maszyn i urządzeń elektrycznych
    K. Rakowska – p1 – sala 012
    A. Mnich – p2 – sala 011

  • czwartek

    10:00 – 10:45

    montaż maszyn i urządzeń elektrycznych
    K. Rakowska – p1 – sala 012
    A. Mnich – p2 – sala 011

  • czwartek

    11:05 – 12:50

    montaż maszyn i urządzeń elektrycznych
    K. Rakowska – p1 – sala 012
    A. Mnich – p2 – sala 011

  • czwartek

    12:00 – 12:45

    godzina wychowawcza
    A. Ługowska
    sala 105

  • czwartek

    12:55 – 13:40

    maszyny i urządzenia elektryczne
    E. Stachowiak
    sala 204

  • czwartek

    13:50 – 14:35

    elektrotechnika
    A. Mnich
    sala 101

  • piątek

    07:25 – 08:10

    elektrotechnika
    A. Mnich
    sala 104

  • piątek

    08:15 – 09:00

    fizyka rozszerzona
    G. Fritzkowski
    f21, f20 – sala 212
    geografia rozszerzona
    A. Ługowska
    g21 – sala 105

  • piątek

    09:05 – 09:50

    fizyka rozszerzona
    G. Fritzkowski
    f21, f20 – sala 212
    geografia rozszerzona
    A. Ługowska
    g21 – sala 105

  • piątek

    10:00 – 10:45

    j. polski
    K.
    Kucharska
    sala 102

  • piątek

    11:05 – 11:50

    j. polski
    K. Kucharska
    sala 102

  • piątek

    12:00 – 12:45

    WF
    M. Wyszkowska
    SGD

  • piątek

    12:55 – 13:40

    rozszerzona matematyka
    A. Kochanek
    sala 204

  • piątek

    13:50 – 14:35

    religia
    K. Wytyk
    sala 104

Strona oddziału

Najważniejsze wydarzenia i plany dotyczące wszystkich oddziałów szkoły.

ogłoszenia ogólnoszkolne

No upcoming lekcje for today