2T3 – informatyk

← powrót do ogólnego planu lekcji

Informacja o klasie  

wychowawca klsy – Joanna Brzóstowicz

 

Lekcje(39)

  • poniedziałek

    08:15 – 09:00

    j. niemiecki
    J. Brzóstowicz
    n1 – sala 103

  • poniedziałek

    09:05 – 09:50

    j. angielski dla informatyków
    K. Ziółkowska
    sala 102

  • poniedziałek

    10:00 – 10:45

    rozszerzona matematyka
    G. Ścigałło
    sala 203

  • poniedziałek

    11:05 – 11:50

    j. polski
    M.
    Grzemska
    sala 103

  • poniedziałek

    12:00 – 12:45

    j. polski
    M.
    Grzemska
    sala 103

  • poniedziałek

    12:55 – 13:40

    podstawy przedsiębiorczości
    A. Ługowska
    sala 105

  • poniedziałek

    13:50 – 14:35

    systemy operacyjne
    K. Ciołkowski
    sala 102

  • wtorek

    07:25 – 08:10

    sieci komputerowe
    K. Ciołkowski
    sala 104

  • wtorek

    08:15 – 09:00

    sieci komputerowe
    K. Ciołkowski
    sala 104

  • wtorek

    09:05 – 09:50

    witryny internetowe
    M. Wesołowska
    sala 103

  • wtorek

    10:00 – 10:45

    j. polski
    M. Grzemska
    sala 212

  • wtorek

    11:05 – 11:50

    witryny internetowe
    M. Wesołowska
    sala 102

  • wtorek

    12:00 – 12:45

    matematyka
    G. Ścigałło
    sala 203

  • wtorek

    12:55 – 13:40

    projektowanie aplikacji internetowych
    M. Wesołowska – p1 – sala 02
    D. Urbanowicz – p2 – sala 01

  • wtorek

    13:50 – 14:35

    projektowanie aplikacji internetowych
    M. Wesołowska – p1 – sala 02
    D. Urbanowicz – p2 – sala 01

  • środa

    07:25 – 08:10

    urządzenia komputerowe
    M. Wesołowska
    sala 204

  • środa

    08:15 – 09:00

    j. angielski
    K. Ziółkowska – a1 – sala 102
    J. Ruda – a2 – sala 203

  • środa

    09:05 – 09:50

    rozszerzona matematyka
    G. Ścigałło
    sala 203

  • środa

    10:00 – 10:45

    Diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej
    D. Urbanowicz – p1 – sala 01
    M. Wesołowska – p2 – sala 02

  • środa

    11:05 – 11:50

    Diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej
    D. Urbanowicz – p1 – sala 01
    M. Wesołowska – p2 – sala 02

  • środa

    12:00 – 12:45

    matematyka
    G. Ścigałło
    sala 203

  • środa

    12:55 – 13:40

    WF
    J.
    Stypiński w1 – SGD
    M. Wyszkowska w2 – SGJ

  • środa

    13:50 – 14:35

    WF
    J.
    Stypiński w1 – SGD
    M. Wyszkowska w2 – SGJ

  • czwartek

    07:25 – 08:10

    WF
    J.
    Stypiński w1 – SGD
    M. Wyszkowska w2 – SGJ

  • czwartek

    08:15 – 09:00

    administracja bazami danych
    M. Wesołowska – p1 – sala 202
    D. Urbanowicz – p2 – sala 201

  • czwartek

    09:05 – 09:50

    administracja bazami danych
    M. Wesołowska – p1 – sala 202
    D. Urbanowicz – p2 – sala 201

  • czwartek

    10:00 – 10:45

    administracja bazami danych
    M. Wesołowska – p1 – sala 202
    D. Urbanowicz – p2 – sala 201

  • czwartek

    11:05 – 11:50

    j. angielski
    K. Ziółkowska – a1 – sala 217
    J. Ruda – a2 – sala 103

  • czwartek

    12:00 – 12:45

    religia
    K.
    Wytyk
    sala 104

  • czwartek

    12:55 – 13:40

    matematyka
    G. Ścigałło
    sala 203

  • czwartek

    13:50 – 14:35

    matematyka
    G. Ścigałło
    sala 203

  • piątek

    07:25 – 08:10

    urządzenia komputerowe
    M. Wesołowska
    sala 212

  • piątek

    08:15 – 09:00

    geografia roszerzona
    A. Ługowska – g21 – sala 105
    informatyka roszerzona
    K. Ciołkowski – i21 – sala 202
    informatyka roszerzona
    M. Wesołowska – i22 – sala 201

  • piątek

    09:05 – 09:50

    geografia roszerzona
    A. Ługowska – g21 – sala 105
    informatyka roszerzona
    K. Ciołkowski – i21 – sala 202
    informatyka roszerzona
    M. Wesołowska – i22 – sala 201

  • piątek

    10:00 – 10:45

    systemy operacyjne
    K. Ciołkowski
    sala 204

  • piątek

    11:05 – 11:50

    systemy operacyjne
    K. Ciołkowski
    sala 204

  • piątek

    12:00 – 12:45

    godzina wychowawcza
    J. Brzustowicz
    sala 103

  • piątek

    12:55 – 13:40

    religia
    K. Wytyk
    sala 104

  • piątek

    13:50 – 14:35

    j. niemiecki
    J. Brzóstowicz – n2
    sala 103

Strona oddziału

Najważniejsze wydarzenia i plany dotyczące wszystkich oddziałów szkoły.

ogłoszenia ogólnoszkolne

No upcoming lekcje for today