najnowsze wiadomości

wyszukaj w kalendarzu

Styczeń 2018
P W Ś C P S N
« Lis    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Archiwalne wiadomości

2T3 – informatyk

← powrót do ogólnego planu lekcji

Informacja o klasie  

wychowawca klsy – Joanna Brzóstowicz

 

Lekcje(39)

  • poniedziałek

    07:25 – 08:10

    j. niemiecki
    J. Brzóstowicz
    n1 – sala 103

  • poniedziałek

    08:15 – 09:00

    urządzenia techniki komputerowej
    M.
    Wesołowska
    sala 303

  • poniedziałek

    09:05 – 09:50

    systemy operacyjne
    K.
    Ciołkowski
    sala 300

  • poniedziałek

    10:00 – 10:45

    matematyka
    G. Ścigałło
    sala 203

  • poniedziałek

    11:05 – 11:50

    j. polski
    M.
    Grzemska
    sala 101

  • poniedziałek

    12:00 – 12:45

    j. polski
    M.
    Grzemska
    sala 101

  • poniedziałek

    12:55 – 13:40

    godzina wychowawcza
    J.
    Brzóstowicz
    sala 103

  • wtorek

    00:00 – 08:10

    WF
    J.
    Stypiński – SGD
    M. Wyszkowska – SGJ

  • wtorek

    08:15 – 09:00

    WF
    J.
    Stypiński w1 – SGD
    M. Wyszkowska w2 – SGJ

  • wtorek

    09:05 – 09:50

    projektowanie aplikacji internetowych
    M. Wesołowska – p1 – sala 02
    D. Urbanowicz – p2 – sala 01

  • wtorek

    10:00 – 10:45

    projektowanie aplikacji internetowych
    M. Wesołowska – p1 – sala 02
    D. Urbanowicz – p2 – sala 01

  • wtorek

    11:05 – 11:50

    systemy operacyjne
    K.
    Ciołkowski
    sala 204

  • wtorek

    12:00 – 12:45

    matematyka
    G. Ścigałło
    sala 203

  • wtorek

    12:55 – 13:40

    matematyka
    G. Ścigałło
    sala 203

  • wtorek

    13:50 – 14:35

    podstawy przedsiębiorczości
    A. Ługowska
    sala 105

  • środa

    07:25 – 08:10

    matematyka
    G. Ścigałło
    sala 203

  • środa

    08:15 – 09:00

    matematyka rozszerzona
    G.
    Ścigałło
    sala 203

  • środa

    09:05 – 09:50

    Diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej
    D. Urbanowicz – p1 – sala 01
    M. Wesołowska – p2 – sala 02

  • środa

    10:00 – 10:45

    Diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej
    D. Urbanowicz – p1 – sala 01
    M. Wesołowska – p2 – sala 02

  • środa

    11:05 – 11:50

    j. angielski
    K. Ziółkowska a1 – sala 304
    J. Ruda a2 – sala 301

  • środa

    12:00 – 12:45

    j. polski
    M.
    Grzemska
    sala 102

  • środa

    12:55 – 13:40

    j. angielski
    K. Ziółkowska – a1 – sala 304
    J. Ruda – a2 – sala 302

  • środa

    13:50 – 14:35

    WF
    J.
    Stypiński w1 – SGD
    M. Wyszkowska w2 – SGJ

  • czwartek

    07:25 – 08:10

    j. angielski zawodowy w informatyce
    K.
    Ziółkowska
    sala 304

  • czwartek

    08:15 – 09:00

    administracja bazami danych
    M. Wesołowska – p1 – sala 202
    D. Urbanowicz – p2 – sala 201

  • czwartek

    09:05 – 09:50

    administracja bazami danych
    M. Wesołowska – p1 – sala 202
    D. Urbanowicz – p2 – sala 201

  • czwartek

    10:00 – 10:45

    administracja bazami danych
    M. Wesołowska – p1 – sala 202
    D. Urbanowicz – p2 – sala 201

  • czwartek

    11:05 – 11:50

    sieci komputerowe
    K.
    Ciołkowski
    sala 300

  • czwartek

    12:00 – 12:45

    systemy operacyjne
    K.
    Ciołkowski
    sala 300

  • czwartek

    12:55 – 13:40

    matematyka rozszerzona
    G. Ścigałło
    sala 203

  • czwartek

    13:50 – 14:35

    religia
    K.
    Wytyk
    sala 104

  • piątek

    07:25 – 08:10

    j. niemiecki
    J. Brzóstowicz
    n2 -sala 103

  • piątek

    08:15 – 09:00

    geografia roszerzona
    A. Ługowska – g21 – sala 105
    informatyka roszerzona
    K. Ciołkowski – i21 – sala 202
    informatyka roszerzona
    M. Wesołowska – i22 – sala 201

  • piątek

    09:05 – 09:50

    geografia roszerzona
    A. Ługowska – g21 – sala 105
    informatyka roszerzona
    K. Ciołkowski – i21 – sala 202
    informatyka roszerzona
    M. Wesołowska – i22 – sala 201

  • piątek

    10:00 – 10:45

    religia
    K.
    Wytyk
    sala 104

  • piątek

    11:05 – 11:50

    sieci komputerowe
    K.
    Ciołkowski
    sala 217

  • piątek

    12:00 – 12:45

    urządzenia techniki komputerowej
    M.
    Wesołowska
    sala 303

  • piątek

    12:55 – 13:40

    witryny i aplikacje internetowe
    M.
    Wesołowska
    sala 303

  • piątek

    13:50 – 14:35

    witryny i aplikacje internetowe
    M.
    Wesołowska
    sala 303

Strona oddziału

Najważniejsze wydarzenia i plany dotyczące wszystkich oddziałów szkoły.

ogłoszenia ogólnoszkolne

No upcoming lekcje for today