najnowsze wiadomości

wyszukaj w kalendarzu

Styczeń 2018
P W Ś C P S N
« Lis    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Archiwalne wiadomości

2T4 – elektronik/energetyk

← powrót do ogólnego planu lekcji

Informacja o klasie  

wychowawca klasy – Grażyna Łozińska-Ścigałło

 

Lekcje(38)

  • poniedziałek

    08:15 – 09:00

    matematyka
    G.
    Ścigałło
    sala 203

  • poniedziałek

    09:05 – 09:50

    godzina wychowawcza
    G. Ścigałło
    sala 203

  • poniedziałek

    10:00 – 10:45

    instalacje i urządzenia energetyczne
    A. Borowiecka – z1 – sala 217
    urządzenia elektryczne
    P. Piekarski – z2 – sala 303

  • poniedziałek

    11:05 – 11:50

    instalacje i urządzenia energetyczne
    A. Borowiecka – z1 – sala 217
    urządzenia elektryczne
    P. Piekarski – z2 – sala 303

  • poniedziałek

    12:00 – 12:45

    j. niemiecki
    J. Brzóstowicz
    sala 103

  • poniedziałek

    12:55 – 13:40

    J. polski
    M.
    Grzemska
    sala 101

  • poniedziałek

    13:50 – 14:35

    j. polski
    M.
    Grzemska
    sala 101

  • wtorek

    07:25 – 08:10

    matematyka
    G. Ścigałło
    sala 203

  • wtorek

    08:15 – 09:00

    matematyka rozszerzona
    G. Ścigałło
    sala 203

  • wtorek

    09:05 – 09:50

    j. polski
    M.
    Grzemska
    sala 101

  • wtorek

    10:00 – 10:45

    instalacje i urządzenia energetyczne
    A. Borowiecka – z1 – sala 103
    urządzenia elektryczne
    P. Piekarski – z2 – sala 102

  • wtorek

    11:05 – 11:50

    instalacje i urządzenia energetyczne
    A. Borowiecka – z1 – sala 103
    elektrotechnika i elektronika
    E, Stachowiak – z2 – sala 212

  • wtorek

    12:00 – 12:45

    podstawy przedsiębiorczości
    A.
    Ługowska
    sala 105

  • wtorek

    12:55 – 13:40

    WF
    K. Żebrowska
    SGD

  • wtorek

    13:50 – 14:35

    WF
    K.
    Żebrowska
    SGD

  • środa

    08:15 – 09:00

    pomiary elektryczne
    E. Baranowska – z1 – sala 03
    eksploatacja urządzeń elektronicznych
    T. Jaśkowiak – z2 – sala 05

  • środa

    09:05 – 09:50

    pomiary elektryczne
    E. Baranowska – z1 – sala 03
    eksploatacja urządzeń elektronicznych
    T. Jaśkowiak – z2 – sala 05

  • środa

    10:00 – 10:45

    pomiary elektroniczne
    E. Baranowska – z1 – sala 03
    działalność gospodarcza elektryków
    A. Ługowska – z2 – sala 105

  • środa

    11:05 – 11:50

    religia
    K.
    Wytyk
    sala 104

  • środa

    12:00 – 12:45

    WF
    K.
    Żebrowska
    SGD

  • środa

    12:55 – 13:40

    religia
    K.
    Wytyk
    sala 104

  • środa

    13:50 – 14:35

    j. angielski
    M. Nogal
    sala 302

  • czwartek

    07:25 – 08:10

    konserwacja urządzeń ciepłowniczych
    L. Grobelny – z1 – sala 205
    pomiary elektryczne i elektroniczne
    B. Starzak – z2 – sala 03

  • czwartek

    08:15 – 09:00

    konserwacja urządzeń ciepłowniczych
    L. Grobelny – z1 – sala 205
    pomiary elektryczne i elektroniczne
    B. Starzak – z2 – sala 03

  • czwartek

    09:05 – 09:50

    konserwacja urządzeń ciepłowniczych
    L. Grobelny – z1 – sala 205
    pomiary elektryczne i elektroniczne
    B. Starzak – z2 – sala 03

  • czwartek

    10:00 – 10:45

    działalność gospodarcza energetyków
    A. Ługowska – z1 – sala 105
    Pomiary elektroniczne
    B. Starzak – z2 – sala 03

  • czwartek

    11:05 – 11:50

    instalacje i urządzenia elektryczne
    J. Nowak – z1 – sala 101
    elektrotechnika i elektronika
    E, Stachowiak – z2 – sala 103

  • czwartek

    12:00 – 12:45

    instalacje i urządzenia elektryczne
    J. Nowak – z1 – sala 101
    elektrotechnika i elektronika
    E, Stachowiak – z2 – sala 103

  • czwartek

    12:55 – 13:40

    j. angielski
    M. Nogal
    sala 302

  • czwartek

    13:50 – 14:35

    matematyka rozszerzona
    G. Ścigałło
    sala 203

  • piątek

    07:25 – 08:10

    instalacje i urządzenia elektryczne
    J. Nowak – z1 – sala 102
    j. angielski w branży elektronicznej
    K. Ziółkowska – z2 – sala 304

  • piątek

    08:15 – 09:00

    fizyka rozszerzona
    G. Fritzkowski – f20, f21 – sala 212
    geografia rozszerzona
    A. Ługowska – g21 – sala 105

  • piątek

    09:05 – 09:50

    fizyka rozszerzona
    G. Fritzkowski – f20, f21 – sala 212
    geografia rozszerzona
    A. Ługowska – g21 – sala 105

  • piątek

    10:00 – 10:45

    konserwacja urządzeń ciepłowniczych
    L. Grobelny – z1 – sala 205
    instalacje elektroniczne
    B. Starzak – z2 – sala 05

  • piątek

    11:05 – 11:50

    konserwacja urządzeń ciepłowniczych
    L. Grobelny – z1 – sala 205
    instalacje elektroniczne
    B. Starzak – z2 – sala 05

  • piątek

    12:00 – 12:45

    konserwacja urządzeń ciepłowniczych
    L. Grobelny – z1 – sala 205
    instalacje elektroniczne
    B. Starzak – z2 – sala 05

  • piątek

    12:55 – 13:40

    matematyka
    G. Ścigałło
    sala 203

  • piątek

    13:50 – 14:35

    matematyka
    G. Ścigałło
    sala 203

Strona oddziału

Najważniejsze wydarzenia i plany dotyczące wszystkich oddziałów szkoły.

ogłoszenia ogólnoszkolne

No upcoming lekcje for today