3T1 – elektronik

← powrót do ogólnego planu lekcji

Informacja o klasie  

wychowawca klasy – Marzena Wyszkowska

 

Lekcje(38)

  • poniedziałek

    07:25 – 08:10

    j. niemiecki
    J. Brzustowicz – n1
    sala 103

  • poniedziałek

    08:15 – 09:00

    j. angielski
    K. Ziółkowska – a1 – sala 102
    M. Nogal – a2 – sala 101

  • poniedziałek

    09:05 – 09:50

    uzupełniająca fizyka dla elektroników
    G. Fritzkowski
    sala 212

  • poniedziałek

    10:00 – 10:45

    eksploatacja urządzeń
    A. Mnich –
    p1 – sala 02
    T. Jaśkowiak – p2 sala 05

  • poniedziałek

    11:05 – 11:50

    eksploatacja urządzeń
    A. Mnich –
    p1 – sala 02
    T. Jaśkowiak – p2 sala 05

  • poniedziałek

    12:00 – 12:45

    eksploatacja urządzeń
    A. Mnich –
    p1 – sala 02
    T. Jaśkowiak – p2 sala 05

  • poniedziałek

    12:55 – 13:40

    eksploatacja urządzeń
    A. Mnich –
    p1 – sala 02
    T. Jaśkowiak – p2 sala 05

  • poniedziałek

    13:50 – 14:35

    urządzenia elektroniczne
    T.
    Jaśkowiak
    sala 204

  • wtorek

    07:25 – 08:10

    urządzenia elektroniczne
    T. Jaśkowiak
    sala 217

  • wtorek

    08:15 – 09:00

    urządzenia elektroniczne
    T. Jaśkowiak
    sala 217

  • wtorek

    09:05 – 09:50

    j. angielski
    K. Ziółkowska – a1 – sala 203
    M. Nogal – a2 – sala 105

  • wtorek

    10:00 – 10:45

    j. angielski
    K. Ziółkowska – a1 – sala 203
    M. Nogal – a2 – sala 105

  • wtorek

    11:05 – 11:50

    rozszerzona matematyka
    G. Ścigałło
    sala 203

  • wtorek

    12:00 – 12:45

    j. polski
    M.
    Wasielewska
    sala 101

  • wtorek

    12:55 – 13:40

    j. polski
    M.
    Wasielewska
    sala 101

  • środa

    08:15 – 09:00

    rozszerzona informatyka
    M. Wesołowska – i1 – sala 202
    K. Ciołkowski – i2 – sala 201

  • środa

    09:05 – 09:50

    rozszerzona informatyka
    M. Wesołowska – i1 – sala 202
    K. Ciołkowski – i2 – sala 201

  • środa

    10:00 – 10:45

    urządzenia elektroniczne
    T.
    Jaśkowiak
    sala 217

  • środa

    11:05 – 11:50

    godzina wychowawcza
    M. Wyszkowska
    sala 101

  • środa

    12:00 – 12:45

    religia
    K. Wytyk
    sala 104

  • środa

    12:55 – 13:40

    matematyka
    G. Ścigałło
    sala 203

  • środa

    13:50 – 14:35

    matematyka
    G. Ścigałło
    sala 203

  • czwartek

    07:25 – 08:10

    instalacje elektroniczne
    K. Ciołkowski – p1 – 05
    T. Jaśkowiak – p2 – sala 04

  • czwartek

    08:15 – 09:00

    instalacje elektroniczne
    K. Ciołkowski – p1 – sala 05
    T. Jaśkowiak – p2 – sala 04

  • czwartek

    09:05 – 09:50

    instalacje elektroniczne
    K. Ciołkowski – p1 – sala 05
    T. Jaśkowiak – p2 – sala 04

  • czwartek

    10:00 – 10:45

    instalacje elektroniczne
    K. Ciołkowski – p1 – sala 05
    T. Jaśkowiak – p2 – sala 04

  • czwartek

    11:05 – 11:50

    matematyka
    G. Ścigałło
    sala 203

  • czwartek

    12:00 – 12:45

    WF
    M. Wyszkowska
    SGD

  • czwartek

    12:55 – 13:40

    urządzenia elektroniczne
    T.
    Jaśkowiak
    sala 217

  • czwartek

    13:50 – 14:35

    urządzenia elektroniczne
    T.
    Jaśkowiak
    sala 217

  • piątek

    07:25 – 08:10

    j. niemiecki
    J. Brzustowicz – n2
    sala 103

  • piątek

    08:15 – 09:00

    WF
    M. Wyszkowska
    SGD

  • piątek

    09:05 – 09:50

    WF
    M. Wyszkowska
    SGD

  • piątek

    10:00 – 10:45

    urządzenia elektroniczne
    T. Jaśkowiak
    sala 101

  • piątek

    11:05 – 11:50

    urządzenia elektroniczne
    T. Jaśkowiak
    sala 101

  • piątek

    12:00 – 12:45

    religia
    K. Wytyk
    sala 104

  • piątek

    12:55 – 13:40

    uzupełniająca historia i społeczeństwo
    M. Ciesielska
    sala 212

  • piątek

    13:50 – 14:35

    uzupełniająca historia i społeczeństwo
    M. Ciesielska
    sala 212

Strona oddziału

Najważniejsze wydarzenia i plany dotyczące wszystkich oddziałów szkoły.