najnowsze wiadomości

wyszukaj w kalendarzu

Styczeń 2018
P W Ś C P S N
« Lis    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Archiwalne wiadomości

3T2 – energetyk/elektryk

← powrót do ogólnego planu lekcji

Informacja o klasie  

wychowawca klasy  – Renata Zawadzka-Kwaśnioch

 

Lekcje(37)

  • poniedziałek

    07:25 – 08:10

    rozszerzona fizyka
    G. Fritzkowski
    sala 212

  • poniedziałek

    08:15 – 09:00

    konserwacja urządzeń energetycznych
    L. Grobelny – z1 – sala 205
    instalacje elektryczne
    E. Stachowiak – z2 – sala 012

  • poniedziałek

    09:05 – 09:50

    konserwacja urządzeń energetycznych
    L. Grobelny – z1 – sala 205
    montaż instalacji
    K. Rakowska – z2 – 012

  • poniedziałek

    10:00 – 10:45

    konserwacja urządzeń energetycznych
    L. Grobelny – z1 – sala 205
    montaż instalacji
    K. Rakowska – z2 – 012

  • poniedziałek

    10:00 – 10:45

    j. polski
    M.
    Grzemska
    sala 217

  • poniedziałek

    11:05 – 11:50

    konserwacja urządzeń energetycznych
    L. Grobelny – z1 – sala 205
    montaż instalacji
    K. Rakowska – z2 – 012

  • poniedziałek

    12:00 – 12:45

    j. angielski
    M. Nogal
    sala 302

  • poniedziałek

    12:55 – 13:40

    j. angielski
    M. Nogal
    sala 302

  • poniedziałek

    13:50 – 14:35

    religia
    K.
    Wytyk
    sala 104

  • wtorek

    08:15 – 09:00

    religia
    K.
    Wytyk
    sala 104

  • wtorek

    09:05 – 09:50

    instalacje i urządzenia energetyczne
    A. Borowiecka – z1 – sala 103
    instalacje elektryczne
    E. Stachowiak – z2 – sala 212

  • wtorek

    10:00 – 10:45

    j. angielski
    M. Nogal
    sala 302

  • wtorek

    11:05 – 11:50

    godzina wychowawcza
    R.
    Zawadzka-Kwaśnioch
    sala 105

  • wtorek

    12:00 – 12:45

    WF
    J.
    Stypiński
    SGD

  • wtorek

    12:55 – 13:40

    matematyka
    A. Kochanek
    sala 204

  • wtorek

    13:50 – 14:35

    uzup. historia i społeczeństwo
    M.
    Ciesielska
    sala 303

  • wtorek

    14:50 – 15:35

    uzup. historia i społeczeństwo
    M.
    Ciesielska
    sala 303

  • środa

    07:25 – 08:10

    instalacje i urządzenia elektryczne
    A.
    Borowiecka – z1 – sala 300
    instalacje elektryczne
    E. Stachowiak – z2 – sala 217

  • środa

    08:15 – 09:00

    matematyka
    A. Kochanek
    sala 204

  • środa

    09:05 – 09:50

    konserwacja urządzeń ciepłowniczych
    A. Borowiecka – z1 – sala 305
    instalacje elektryczne
    E. Stachowiak – z2 – sala 217

  • środa

    10:00 – 10:45

    konserwacja urządzeń ciepłowniczych
    A. Borowiecka – z1 – sala 305
    instalacje elektryczne
    E. Stachowiak – z2 – sala 217

  • środa

    11:05 – 11:50

    konserwacja urządzeń ciepłowniczych
    A.
    Borowiecka – z1 – sala 305
    montaż instalacji
    K. Rakowska – z2 – sala 012

  • środa

    12:00 – 12:45

    konserwacja urządzeń ciepłowniczych
    A.
    Borowiecka – z1 – sala 305
    montaż instalacji
    K. Rakowska – z2 – sala 012

  • środa

    13:50 – 14:35

    j. angielski dla energetyków
    K.
    Ziółkowska – z1 – sala 304
    montaż instalacji elektrycznych
    K. Rakowska – z2 – sala 012

  • czwartek

    08:15 – 09:00

    rozszerzona matematyka
    A.
    Kochanek
    sala 204

  • czwartek

    09:05 – 09:50

    matematyka
    A. Kochanek
    sala 204

  • czwartek

    10:00 – 10:45

    rozszerzona fizyka
    G. Fritzkowski
    sala 212

  • czwartek

    11:05 – 11:50

    j. angielski dla energetyków
    K.
    Ziółkowska – z1 – sala 304
    obsługa urządzeń energetycznych
    L. Grobelny – z2 – sala 012

  • czwartek

    12:00 – 12:45

    instalacje i urządzenia energetyczne
    A. Borowiecka – z1 – sala 217
    obsługa urządzeń energetycznych
    L. Grobelny – z2 – sala 012

  • czwartek

    12:55 – 14:40

    instalacje i urządzenia energetyczne
    A. Borowiecka – z1 – sala 217
    obsługa urządzeń energetycznych
    L. Grobelny – z2 – sala 012

  • piątek

    07:25 – 08:10

    instalacje i urządzenia elektryczne
    E. Baranowska – z1 – sala 300
    maszyny i urządzenia
    E. Stachowiak – z2 – sala 217

  • piątek

    08:15 – 09:00

    instalacje i urządzenia elektryczne
    E. Baranowska – z1 – sala 300
    maszyny i urządzenia
    E. Stachowiak – z2 – sala 217

  • piątek

    09:05 – 09:50

    j. polski
    M.
    Grzemska
    sala 217

  • piątek

    10:00 – 10:45

    j. polski
    M.
    Grzemska
    sala 217

  • piątek

    11:05 – 11:50

    j. niemiecki
    J. Brzóstowicz
    sala 103

  • piątek

    12:00 – 12:45

    WF
    J.
    Stypiński
    SGD

  • piątek

    12:55 – 13:40

    WF
    J.
    Stypiński
    SGD

Strona oddziału

Najważniejsze wydarzenia i plany dotyczące wszystkich oddziałów szkoły.

ogłoszenia ogólnoszkolne

No upcoming lekcje for today