3T2 – energetyk/elektryk

← powrót do ogólnego planu lekcji

Informacja o klasie  

wychowawca klasy  – Renata Zawadzka-Kwaśnioch

 

Lekcje(39)

  • poniedziałek

    07:25 – 08:10

    j. angielski w energetyce
    K. Ziółkowska – z1
    sala 102

  • poniedziałek

    08:15 – 09:00

    konserwacja urządzeń energetycznych
    L. Grobelny – z1 – sala 205
    montaż instalacji elektrycznych
    K. Rakowska – z2 – sala 012

  • poniedziałek

    09:05 – 09:50

    konserwacja urządzeń energetycznych
    L. Grobelny – z1 – sala 205
    montaż instalacji elektrycznych
    K. Rakowska – z2 – sala 012

  • poniedziałek

    10:00 – 10:45

    konserwacja urządzeń energetycznych
    L. Grobelny – z1 – sala 205
    montaż instalacji elektrycznych
    K. Rakowska – z2 – sala 012

  • poniedziałek

    11:05 – 11:50

    konserwacja urządzeń energetycznych
    L. Grobelny – z1 – sala 205
    montaż instalacji elektrycznych
    K. Rakowska – z2 – sala 012

  • poniedziałek

    12:00 – 12:45

    religia
    K. Wytyk
    sala 104

  • poniedziałek

    12:55 – 13:40

    uzupełniająca historia i społeczeństwo
    M. Ciesielska
    sala 217

  • poniedziałek

    13:50 – 14:35

    uzupełniająca historia i społeczeństwo
    M. Ciesielska
    sala 217

  • wtorek

    07:25 – 08:10

    j. angielski w energetyce
    K. Ziółkowska
    sala 203

  • wtorek

    08:15 – 09:00

    matematyka
    A. Kochanek
    sala 204

  • wtorek

    09:05 – 09:50

    instalacje i urządzenia energetyczne
    A. Borowiecka – z1 – sala 205
    instalacje elektryczne
    E. Stachowiak – z2 – sala 217

  • wtorek

    10:00 – 10:45

    WF
    J. Stypiński
    SGD

  • wtorek

    11:05 – 11:50

    WF
    J. Stypiński
    SGD

  • wtorek

    12:00 – 12:45

    j. angielski
    M. Nogal
    sala 102

  • wtorek

    12:55 – 13:40

    j. angielski
    M. Nogal
    sala 102

  • wtorek

    13:50 – 14:35

    godzina wychowawcza
    R. Kwaśnioch
    sala 102

  • środa

    07:25 – 08:10

    instalacje i urządzenia elektryczne
    A.
    Borowiecka – z1 – sala 212
    instalacje elektryczne
    E. Stachowiak – z2 – sala 105

  • środa

    08:15 – 09:00

    WF
    J. Stypiński
    SGD

  • środa

    09:05 – 09:50

    konserwacja urządzeń ciepłowniczych
    A. Borowiecka – z1 – sala 205
    instalacje elektryczne
    E. Stachowiak – z2 – sala 212

  • środa

    10:00 – 10:45

    konserwacja urządzeń ciepłowniczych
    A. Borowiecka – z1 – sala 205
    instalacje elektryczne
    E. Stachowiak – z2 – sala 212

  • środa

    11:05 – 11:50

    konserwacja urządzeń ciepłowniczych
    A.
    Borowiecka – z1 – sala 205
    montaż instalacji
    K. Rakowska – z2 – sala 012

  • środa

    12:00 – 12:45

    konserwacja urządzeń ciepłowniczych
    A.
    Borowiecka – z1 – sala 205
    montaż instalacji
    K. Rakowska – z2 – sala 012

  • środa

    12:55 – 13:40

    konserwacja urządzeń ciepłowniczych
    A.
    Borowiecka – z1 – sala 205
    montaż instalacji
    K. Rakowska – z2 – sala 012

  • środa

    13:50 – 14:35

    montaż instalacji elektrycznych
    K. Rakowska – z2
    sala 012

  • czwartek

    07:25 – 08:10

    matematyka
    A. Kochanek
    sala 204

  • czwartek

    08:15 – 09:00

    matematyka
    A. Kochanek
    sala 204

  • czwartek

    09:05 – 09:50

    j. angielski
    M. Nogal
    sala 102

  • czwartek

    10:00 – 10:45

    rozszerzona fizyka
    G. Fritzkowski
    sala 212

  • czwartek

    11:05 – 11:50

    religia
    K.
    Wytyk
    sala 104

  • czwartek

    12:00 – 12:45

    instalacje i urządzenia energetyczne
    A. Borowiecka – z1 – sala 212
    obsługa urządzeń energetycznych
    L. Grobelny – z2 – sala 012

  • czwartek

    12:55 – 13:40

    instalacje i urządzenia energetyczne
    A. Borowiecka – z1 – sala 212
    obsługa urządzeń energetycznych
    L. Grobelny – z2 – sala 012

  • czwartek

    13:50 – 14:30

    obsługa urządzeń energetycznych
    L. Grobelny – z2
    sala 012

  • piątek

    07:25 – 08:10

    instalacje i urządzenia elektryczne
    E. Baranowska – z1 – sala 102
    maszyny i urządzenia
    E. Stachowiak – z2 – sala 204

  • piątek

    08:15 – 09:00

    instalacje i urządzenia elektryczne
    E. Baranowska – z1 – sala 102
    maszyny i urządzenia
    E. Stachowiak – z2 – sala 204

  • piątek

    09:05 – 09:50

    j. polski
    M.
    Grzemska
    sala 103

  • piątek

    10:00 – 10:45

    j. polski
    M.
    Grzemska
    sala 103

  • piątek

    11:05 – 11:50

    rozszerzona fizyka
    G. Fritzkowski
    sala 212

  • piątek

    12:00 – 12:45

    rozszerzona matematyka
    A. Kochanek
    sala 204

  • piątek

    12:55 – 13:40

    j. niemiecki
    J. Brzóstowicz
    sala 103

Strona oddziału

Najważniejsze wydarzenia i plany dotyczące wszystkich oddziałów szkoły.