4T2 – energetyk/elektryk

← powrót do ogólnego planu lekcji

Informacja o klasie  

wychowawca klasy – Ewa Stachowiak

 

Lekcje(35)

  • poniedziałek

    08:15 – 09:00

    religia
    K. Wytyk
    sala 104

  • poniedziałek

    09:05 – 09:50

    godzina wychowawcza
    E.
    Stachowiak
    sala 105

  • poniedziałek

    10:00 – 10:45

    j. angielski
    K. Ziółkowska – a1 – sala 304
    M. Nogal – a2 – sala 302

  • poniedziałek

    11:05 – 11:50

    j. polski
    M.
    Wasielewska
    sala 301

  • poniedziałek

    12:00 – 12:45

    j. polski
    M.
    Wasielewska
    sala 301

  • poniedziałek

    13:50 – 14:35

    uzup. historia i społeczeństwo
    M.
    Ciesielska
    sala 303

  • poniedziałek

    13:50 – 14:35

    uzup. historia i społeczeństwo
    M.
    Ciesielska
    sala 303

  • poniedziałek

    14:50 – 15:35

    j. polski
    M.
    Wasielewska
    sala 301

  • wtorek

    08:15 – 09:00

    j. niemiecki
    J. Brzóstowicz
    n2 – sala 103

  • wtorek

    09:05 – 09:50

    matematyka rozszerzona
    G.
    Ścigałło
    sala 203

  • wtorek

    10:00 – 10:45

    WF
    M. Wyszkowska – w1 – SGJ
    J. Stypiński – w2 – SGD

  • wtorek

    11:05 – 11:50

    WF
    M. Wyszkowska – w1 – SGJ
    J. Stypiński – w2 – SGD

  • wtorek

    12:00 – 12:45

    j.angielski
    K. Ziółkowska – a1 – sala 304
    N. Nogal – a2 – sala 302

  • wtorek

    12:55 – 13:40

    j.angielski
    K. Ziółkowska – a1 – sala 304
    N. Nogal – a2 – sala 302

  • wtorek

    13:50 – 14:35

    j. polski
    M.
    Wasielewska
    sala 301

  • środa

    07:25 – 08:10

    informatyka rozszerzona
    K. Ciołkowski – i1 – sala 202
    M. Wesołowska – i2 – sala 201

  • środa

    08:15 – 09:00

    informatyka rozszerzona
    K. Ciołkowski – i1 – sala 202
    M. Wesołowska – i2 – sala 201

  • środa

    09:05 – 09:50

    matematyka rozszerzona
    G. Ścigałło
    sala 203

  • środa

    10:00 – 10:45

    matematyka rozszerzona
    G. Ścigałło
    sala 203

  • środa

    11:05 – 11:50

    WF
    J.
    Stypiński – SGD
    M. Wyszkowska – SGJ

  • środa

    12:00 – 12:45

    j. angielski
    K. Ziółkowska – a1 – sala 304
    M. Nogal – a2 – sala 302

  • środa

    12:55 – 13:40

    matematyka
    G. Ścigałło
    sala 203

  • czwartek

    08:15 – 09:00

    j. polski
    M.
    Wasielewska
    sala 301

  • czwartek

    09:05 – 09:50

    religia
    K.
    Wytyk
    sala 104

  • czwartek

    10:00 – 10:45

    matematyka rozszerzona
    G. Ścigałło
    sala 203

  • czwartek

    11:05 – 11:50

    matematyka rozszerzona
    G. Ścigałło
    sala 203

  • czwartek

    12:00 – 12:45

    j. polski
    M.
    Wasielewska
    sala 301

  • czwartek

    12:55 – 13:40

    uzup. fizyka dla elektryków
    G. Fritzkowski
    sala 212

  • czwartek

    13:50 – 14:35

    j. niemiecki
    J. Brzóstowicz
    n1 – sala 103

  • piątek

    09:05 – 09:50

    j. angielski
    K. Ziółkowska – a1 – sala 304
    M. Nogal – a2 – sala 302

  • piątek

    10:00 – 10:45

    j. angielski
    K. Ziółkowska – a1 – sala 304
    M. Nogal – a2 – sala 302

  • piątek

    11:05 – 11:50

    matematyka
    G. Ścigałło
    sala 203

  • piątek

    12:00 – 12:45

    matematyka
    G. Ścigałło
    sala 203

  • piątek

    12:55 – 13:40

    j. polski
    M.
    Wasielewska
    sala 301

  • piątek

    13:50 – 14:35

    j. polski
    M.
    Wasielewska
    sala 301

Strona oddziału

Najważniejsze wydarzenia i plany dotyczące wszystkich oddziałów szkoły.

ogłoszenia ogólnoszkolne

No upcoming lekcje for today