najnowsze wiadomości

wyszukaj w kalendarzu

Styczeń 2018
P W Ś C P S N
« Lis    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Archiwalne wiadomości

4T1 – elektronik

← powrót do ogólnego planu lekcji

Informacja o klasie  

wychowawca klasy – Aleksandra Kochanek

 

Lekcje(34)

  • poniedziałek

    08:15 – 09:00

    matematyka rozszerzona
    A. Kochanek
    sala 204

  • poniedziałek

    09:05 – 09:50

    uzup. fizyka dla elektroników
    G.
    Fritzkowski
    sala 212

  • poniedziałek

    10:00 – 10:45

    religia
    K. Wytyk
    sala 104

  • poniedziałek

    11:05 – 11:50

    matematyka
    A. Kochanek
    sala 204

  • poniedziałek

    12:00 – 12:45

    godzina wychowawcza
    A. Kochanek
    sala 204

  • poniedziałek

    12:55 – 13:40

    j. polski
    M.
    Wasielewska
    sala 301

  • poniedziałek

    13:50 – 14:35

    j. polski
    M.
    Wasielewska
    sala 301

  • poniedziałek

    14:50 – 15:35

    uzup. historia i społeczeństwo
    M.
    Ciesielska
    sala 303

  • wtorek

    08:15 – 09:00

    matematyka rozszerzona
    A. Kochanek
    sala 204

  • wtorek

    09:05 – 09:50

    matematyka rozszerzona
    A. Kochanek
    sala 204

  • wtorek

    10:00 – 10:45

    j. angielski
    K. Ziółkowska
    sala 304

  • wtorek

    11:05 – 11:50

    j. angielski
    K. Ziółkowska
    sala 304

  • wtorek

    12:00 – 12:45

    matematyka rozszerzona
    A. Kochanek
    sala 204

  • wtorek

    12:55 – 13:40

    j. polski
    M.
    Wasielewska
    sala 301

  • wtorek

    13:50 – 14:35

    j. angielski
    K. Ziółkowska
    sala 304

  • środa

    08:15 – 09:00

    religia
    K. Wytyk
    sala 104

  • środa

    09:05 – 09:50

    WF
    J.
    Stypiński
    SGD

  • środa

    10:00 – 10:45

    WF
    J.
    Stypiński
    SGD

  • środa

    11:05 – 11:50

    uzup. historia i społeczeństwo
    M.
    Ciesielska
    sala 303

  • środa

    12:00 – 12:45

    matematyka
    A. Kochanek
    sala 204

  • środa

    12:55 – 13:40

    j. polski
    M.
    Wasielewska
    sala 301

  • środa

    13:50 – 14:35

    j. polski
    M.
    Wasielewska
    sala 301

  • czwartek

    08:15 – 09:00

    j. angielski
    K. Ziółkowska
    sala 304

  • czwartek

    09:05 – 09:50

    j. angielski
    K. Ziółkowska
    sala 304

  • czwartek

    10:00 – 10:45

    WF
    J.
    Stypiński
    SGD

  • czwartek

    11:05 – 11:50

    j. polski
    M.
    Wasielewska
    sala 301

  • czwartek

    12:00 – 12:45

    j. angielski
    K. Ziółkowska
    sala 304

  • czwartek

    12:55 – 13:40

    informatyka rozszerzona
    M.
    Wesołowska – i1 – sala 202
    K. Ciołkowski – i2 – sala 201

  • czwartek

    13:50 – 14:35

    informatyka rozszerzona
    M.
    Wesołowska – i1 – sala 202
    K. Ciołkowski – i2 – sala 201

  • piątek

    09:05 – 09:50

    matematyka
    A.
    Kochanek
    sala 204

  • piątek

    10:00 – 10:45

    j. polski
    M.
    Wasielewska
    sala 301

  • piątek

    11:05 – 11:50

    j. polski
    M.
    Wasielewska
    sala 301

  • piątek

    12:00 – 12:45

    j. niemiecki
    J. Brzóstowicz
    sala 103

  • piątek

    12:55 – 13:40

    matematyka rozszerzona
    A. Kochanek
    sala 204

Strona oddziału

Najważniejsze wydarzenia i plany dotyczące wszystkich oddziałów szkoły.

ogłoszenia ogólnoszkolne

No upcoming lekcje for today