Poczęstuj się książką

Uwaga

Rusza wielka akcja

„Poczęstuj się książką – Poczęstuj innych swoją książką”

            Każdy z nas (Ty z pewnością też) ma w domu niepotrzebne książki, które ktoś inny chętnie by przeczytał. Ten „ktoś inny” ma z kolei takie książki, które Ty chciałbyś przeczytać, więc… 

Więc przynieśmy te niepotrzebne nam książki (często wartościowe i zupełnie nowe) i wymieńmy się nimi! To takie proste!  

            Po co kupować? Po co płacić księgarni? No i po co trzymać na swoich półkach książki, które już przeczytaliśmy, a teraz tylko zajmują miejsce i zbiera się na nich kurz?

            Twoja książka może wzbogacić naszą bibliotekę albo, jeśli wolisz, może stać się „wędrującą książką” i krążyć od jednego czytelnika do drugiego. Decyzja należy do Ciebie!

            Książkę przynosisz do naszej biblioteki, a my przyjmujemy ją od Ciebie jako dar dla biblioteki i trafia na nasze półki (jeśli jest w dobrym stanie) lub zostawiasz ją na specjalnym regale, a my pomagamy w przekazywaniu jej z rąk do rąk.

Dla Ciebie to żaden koszt, żaden wysiłek! Dla nas dodatkowa praca, ale za to jaka satysfakcja! 🙂  Warto??? – No jasne, że warto!!!

            Nie zwlekaj! Przeglądnij swoją domową biblioteczkę i przynieś książki, które mogą ucieszyć innych, a w zamian wybierz sobie inne.

Poczęstujmy się nawzajem książkami!