„WAKACJE, WAKACJE…”

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

„WAKACJE, WAKACJE…”

Pierwszy  w tym roku szkolnym, zorganizowany przez bibliotekę szkolną konkurs fotograficzny „Wakacje, wakacje…” rozstrzygnięty!      Ze względów organizacyjnych termin składania prac konkursowych został znacznie wydłużony i ogłoszenie wyników konkursu nastąpiło dopiero niedawno. Mamy już swoich wiernych uczestników, którzy nie przepuszczą żadnego konkursu. Niezmiernie cieszy nas również fakt, iż do grona naszych „mistrzów fotografii” dołączają nowi amatorzy dobrych zdjęć. Odkrywamy kolejne młode talenty. 🙂 Tematyka konkursu dawała autorom wiele interpretacji motywu przewodniego. Po raz kolejny nas nie zawiedliście! Wyboru najciekawszych zdjęć dokonało kilkunastoosobowe jury, w skład którego tradycyjnie wchodzili zarówno nauczyciele, jak i uczniowie. Oceniano oryginalność, pomysł na zdjęcie, technikę i poziom artystyczny fotografii.  Pomimo młodego wieku i amatorstwa uczestników na konkurs trafiło wiele ciekawych zdjęć. Mieliśmy twardy orzech do zgryzienia, by wybrać te, naszym zdaniem, najpiękniejsze, ale po gorących dyskusjach udało się.

Poznajmy zatem zwycięzców konkursu:

Zwycięzcy otrzymali nagrody – piękne albumy i ciekawe książki o tematyce fotograficznej oraz dyplomy, a wszyscy uczestnicy – pochwały za udział w konkursie.  Wszystkim uczestnikom dziękujemy, gratulujemy pasji oraz ciekawych pomysłów. Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w kolejnych konkursach. Liczymy na stałych uczestników, ale również czekamy na nowe, jeszcze nieodkryte talenty fotograficzne. Nasza wystawa prac konkursowych młodych mistrzów fotografii systematycznie powiększa się i stanowi niewątpliwą ozdobę już nie tylko biblioteki, ale i gablotki na holu. Zapraszamy do ich obejrzenia – naprawdę jest czym oko nacieszyć! Koniecznie obejrzyjcie zamieszczoną poniżej fotogalerię i zaglądnijcie do biblioteki.

Nagrodzone prace:

DOMINIK BOGACKI