STREFA RODZICA

INFORMACJE

KALENDARIUM - rok szkolny 2018/19
  1. Rozpoczęcie roku szkolnego 3.09.2018r.
  2. Msza święta Kościół ul. Nowina 4.09.2018r. godz. 9:00
  3. Spotkanie dyrektora z uczniami oddziałów maturalnych – wg odrębnego harmonogramu.
  4. Zebrania rodziców oddziałów I oraz II – poniedziałek 10.09.18 r. godz. 17:00, godz.17:45 
  5. Zebrania rodziców oddziałów III, IV – wtorek 11.09.18r. godz. 17:00, godz.17:30    
  6. Zebrania śródokresowe rodziców wszystkich oddziałów – czwartek 15.11.2018r.

W miarę potrzeb – dodatkowe indywidualne zebrania rodziców we wcześniejszych terminach (do decyzji wychowawcy, z powiadomieniem dyrekcji).

  1. Praktyka zawodowa: 1.10. – 27.10.2018r.
  2. Dyżury nauczycieli dla rodziców: 22.10.18 oraz 10.12.18
  3. Arena Zawodów – 11 października 2018 r.; ERASMUS+ od 15.10 – 19.10.2018r.
  4. Noc odkrywców – 23 listopada 2018r., 26 listopada 2018 r.
  5. Wigilijne spotkania uczniów z wychowawcami – piątek 21.12.2018r.
  6. Przerwa świąteczna: 23.12. – 31.12.2018r.
  7. Ustna informacja nauczycieli o przewidywanych ocenach z poszczególnych przedmiotów oraz ich wpis do dziennika elektronicznego:
    1. we wszystkich oddziałach – do poniedziałku 3.12.2018r.
  1. Sporządzenie przez wychowawców dla rodziców każdego ucznia wykazu przewidywanych ocen ze wszystkich przedmiotów (w tym oceny zachowania):
    1. we wszystkich oddziałach – wtorek 4.12.2018r.
  1. Przekazanie rodzicom za pośrednictwem uczniów wykazu przewidywanych ocen za I półrocze:
    1. we wszystkich oddziałach – środa 5.12.2018r.

Uczniowie mają obowiązek niezwłocznie przekazać rodzicom otrzymany wykaz przewidywanych ocen  (zwrot za potwierdzeniem – wszystkie oddziały – do czwartku 6.12.2018r.).

  1. Wystawienie ostatecznych ocen za I półrocze i poinformowanie o nich uczniów oraz ustalenie ostatecznej propozycji oceny zachowania:
    1. we wszystkich oddziałach – do czwartku 20.12.2018r.

Tryb ustalania ocen  zachowania – zgodnie ze Statutem Szkoły.

  1. Klasyfikacyjne posiedzenie Rady Pedagogicznej :
    1. dla wszystkich oddziałów – środa 2.01.2019r.
  2. Wywiadówka za półrocze I :
    1. dla wszystkich oddziałów – czwartek 3.01.2019r.
  3. Zakończenie I półrocza :
    1. dla wszystkich oddziałów – 6.01.2019r.
  4. Studniówka – …….. (organizatorzy – rodzice, wychowawcy i uczniowie klas maturalnych).
  5. Ferie zimowe – od 14.01.2019r. do 27.01.2019r.
  6. Analityczne posiedzenie Rady Pedagogicznej – środa 9.01.2019r.
  7. Wewnętrzna matura próbna: …….. listopada, 21 marca
  8. II półrocze trwa :

– w oddziałach maturalnych od 7.01.2019 do 26.04.2019

– w pozostałych oddziałach od 7.01.2019 do 21.06.2019

Dni wolne w I półroczu: 1 listopada

Dni wolne dodatkowe w roku: 2 listopada, 2 maja, 6,7,8 maja, 10 stycznia (harmonogram kwalifikacji w zawodzie), 18 czerwca (harmonogram kwalifikacji w zawodzie),

Targi Edukacyjne: 1-3 marca 2019r.

Wiosenna przerwa świąteczna: 18.04.2019 – 23.04.2019r.

Pozostałe terminy w kalendarium II półrocza.

I PÓŁROCZE
  1. Rozpoczęcie roku szkolnego 3.09.2018r.
  2. Msza święta Kościół ul. Nowina 4.09.2018r. godz. 9:00
  3. Spotkanie dyrektora z uczniami oddziałów maturalnych – wg odrębnego harmonogramu.
  4. Zebrania rodziców oddziałów I oraz II – poniedziałek 10.09.18 r. godz. 17:00, godz.17:45 
  5. Zebrania rodziców oddziałów III, IV – wtorek 11.09.18r. godz. 17:00, godz.17:30    
  6. Zebrania śródokresowe rodziców wszystkich oddziałów – czwartek 15.11.2018r.

W miarę potrzeb – dodatkowe indywidualne zebrania rodziców we wcześniejszych terminach (do decyzji wychowawcy, z powiadomieniem dyrekcji).

  1. Praktyka zawodowa: 1.10. – 27.10.2018r.
  2. Dyżury nauczycieli dla rodziców: 22.10.18 oraz 10.12.18
  3. Arena Zawodów – 11 października 2018 r.; ERASMUS+ od 15.10 – 19.10.2018r.
  4. Noc odkrywców – 23 listopada 2018r., 26 listopada 2018 r.
  5. Wigilijne spotkania uczniów z wychowawcami – piątek 21.12.2018r.
  6. Przerwa świąteczna: 23.12. – 31.12.2018r.
  7. Ustna informacja nauczycieli o przewidywanych ocenach z poszczególnych przedmiotów oraz ich wpis do dziennika elektronicznego:
    1. we wszystkich oddziałach – do poniedziałku 3.12.2018r.
  1. Sporządzenie przez wychowawców dla rodziców każdego ucznia wykazu przewidywanych ocen ze wszystkich przedmiotów (w tym oceny zachowania):
    1. we wszystkich oddziałach – wtorek 4.12.2018r.
  1. Przekazanie rodzicom za pośrednictwem uczniów wykazu przewidywanych ocen za I półrocze:
    1. we wszystkich oddziałach – środa 5.12.2018r.

Uczniowie mają obowiązek niezwłocznie przekazać rodzicom otrzymany wykaz przewidywanych ocen  (zwrot za potwierdzeniem – wszystkie oddziały – do czwartku 6.12.2018r.).

  1. Wystawienie ostatecznych ocen za I półrocze i poinformowanie o nich uczniów oraz ustalenie ostatecznej propozycji oceny zachowania:
    1. we wszystkich oddziałach – do czwartku 20.12.2018r.

Tryb ustalania ocen  zachowania – zgodnie ze Statutem Szkoły.

  1. Klasyfikacyjne posiedzenie Rady Pedagogicznej :
    1. dla wszystkich oddziałów – środa 2.01.2019r.
  2. Wywiadówka za półrocze I :
    1. dla wszystkich oddziałów – czwartek 3.01.2019r.
  3. Zakończenie I półrocza :
    1. dla wszystkich oddziałów – 6.01.2019r.
  4. Studniówka – …….. (organizatorzy – rodzice, wychowawcy i uczniowie klas maturalnych).
  5. Ferie zimowe – od 14.01.2019r. do 27.01.2019r.
  6. Analityczne posiedzenie Rady Pedagogicznej – środa 9.01.2019r.
  7. Wewnętrzna matura próbna: …….. listopada, 21 marca
  8. II półrocze trwa :

– w oddziałach maturalnych od 7.01.2019 do 26.04.2019

– w pozostałych oddziałach od 7.01.2019 do 21.06.2019

II PÓŁROCZE
POZOSTAŁE TERMINY

Dni wolne w I półroczu: 1 listopada

Dni wolne dodatkowe w roku: 2 listopada, 2 maja, 6,7,8 maja, 10 stycznia (harmonogram kwalifikacji w zawodzie), 18 czerwca (harmonogram kwalifikacji w zawodzie),

Targi Edukacyjne: 1-3 marca 2019r.

Wiosenna przerwa świąteczna: 18.04.2019 – 23.04.2019r.

Pozostałe terminy w kalendarium II półrocza.

SKŁAD PREZYDIUM RADY RODZICÓW

Anna Ratajczak

PRZEWODNICZĄCA klasa 2T3

Anna Włodarczak

SEKRETARZ klasa 1T1

Alicja Suszczewicz

SKARBNIK klasa 2T1

CZŁONKOWIE

Robert Byzka

klasa 4T2

Anna Firmaniuk-Kostka

klasa 3T1

Katarzyna Ludwiczak

klasa 1T3

Małgorzata Juszczak

klasa 1T2

Wojciech Nowicki

klasa 2T4

Iwona Dąbrowska

klasa 2T2

Anna Łuczak

klasa 4T1

Ewa Cebernik-Duda

klasa 3T2